tarot-2881375_1280

Kim jest medium?

Ludzie od tysiącleci konsultują się ze zmarłymi, mając nadzieję dowiedzieć się, co jest po drugiej stronie; wierząc, że mogą nauczyć się przyszłości; pragnąc kontroli i władzy. Medium wykorzystuje swoje talenty, gdy ktoś chce komunikować się z ukochaną osobą, która zmarła. Mogą wejść do świata duchowego i dostarczać lub odbierać wiadomości z duchem. Z drugiej strony, medium wykorzystuje swoje zdolności, aby dać ci wgląd w twoją przyszłość. Mogą prowadzić czytanie kart Tarota, które ujawnia rzeczy o twoim życiu i przyszłości. Kolejną ważną kwestią jest to, jak świat postrzega oba byty. Media, na przykład, są bardziej akceptowane i zaufane, ponieważ duża część świata wierzy w życie pozagrobowe. Kilka religii praktykuje to przekonanie, więc komunikowanie się z życiem pozagrobowym nie jest tak obce. Wiele osób uważa, że jest to sposób komunikowania się z bliskimi.

tarot-991041_1280 (1)

O tym warto pamiętać!

Mediumizm jest ogólnie związany z łączeniem się z duchem i przekazywaniem wiadomości, podczas gdy medium prowadzi odczyty, które często są związane z miłością, pieniędzmi, karierą, zdrowiem, ścieżką życia, Medium psychiczne jest mieszanką obu aspektów, w których istnieje połączenie psychicznego czytania i słuchania wiadomości od ducha. Ludzie poszukują informacji dotyczących ich rodziny, odejścia bliskich, sytuacji związanych z codziennym życiem lub ich rozwoju duchowego. Dzisiaj słowo medium jest bardzo żywe w kulturze popularnej i rozrywce. Wiele mediów w telewizji dodało do szumu. Publiczne postrzeganie mediumizmu jest takie, że jest to sposób na połączenie się z tymi, którzy przeszli. Istnieje jednak wiele form mediumizmu, które są praktykowane, w tym używanie tej zdolności do prowadzenia uzdrawiania. Mediumizm zyskał rozgłos do tego stopnia, że został formalnie zbadany i opublikowano kilka recenzowanych naukowych artykułów badawczych na ten temat. Warto wejść również na stronę internetową:   http://sprawdzonawrozka.pl/wrozka-sms/.

tarot-4579146_1280

Podsumowanie

Wiele osób doświadczyło, że widzi, jak coś porusza się kątem oka, tylko po to, by odwrócić się i odkryć, że nic tam nie ma. W przypadku mediów może to być zjawisko bardziej regularne niż w przypadku przeciętnego człowieka. Dla duchów pokazanie się fizycznie wymaga dużej ilości energii. Jednym ze sposobów, w jaki przyciągają naszą uwagę, może być pojawienie się. Są miejsca, w których medium może chodzić i czuć, że energia lub temperatura się zmieniły. Możesz odczuwać ciężkość, ciepło, zimno lub inne odczucia, a nawet emocje. Czasami możesz dostać bólu głowy. Może to być niepokojące, nawet po przyzwyczajeniu się do swojego daru, ale szczególnie na początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?