cmentarz duzo grobow

Zakład pogrzebowy „Róża” – reklama

Śmierć bliskiej osoby jest nieodłącznym elementem egzystencji każdego z nas. Okres ten wiążę się również z organizacją godnego pochówku, na co składa się wiele procedur w krótkim czasie. W powyższych okolicznościach nasz Zakład Pogrzebowy „Róża” gwarantuje profesjonalną pomoc w organizacji ostatniego pożegnania jak i dopięcia wszystkich związanych z tym formalności.

„Wszechstronność usług”

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie pochowków oraz poprzedzających go procedur, począwszy od odebrania ciała po organizację ceremonii pogrzebu na terenie Gdyni jak i całego województwa pomorskiego. Cechuje nas pełne uszanowanie sytuacji w jakiej znajdują się członkowie Rodziny zmarłej osoby. Profesjonalny i doświadczony personel, będą do Państwa pomocy. Za pośrednictwem naszej firmy będą Państwo w stanie uzyskać pomoc w doborze trumny, urny jak i samych wieńców pogrzebowych czy wiązanek.

 

uslugi pogrzebowe

„Realizacja urzędowych procedur”

Dodatkowo nasz personel na Państwa życzenie zorganizuje i dopnie urzędowe formalności począwszy od uzyskania aktu zgonu po złożenie wniosku do ZUS o udzielenie Państwu zasiłku pogrzebowego. Mając na uwadze jak trudnym i ciężkim okresem dla Rodziny Zmarłego jest okres żałoby oferujemy możliwość skredytowania kosztów pogrzebu w zależności do wysokości uzyskanego, powyższego zasiłku. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność dopięcia przez nas najdrobniejszych szczegółów w trakcie samej ceremonii takie jak winda , oprawa muzyczna, nagłośnienie będącymi wliczone w cenę całej usługi.

Usługa pogrzebowa - transport zwłok do kaplicy

„Uszanowanie sytuacji Rodziny zmarłego”

Współpraca i wybór zakładu „Róża” daje gwarancje, że nasz personel będzie współpracował z Państwem z przede wszystkim zachowanym i należytym szacunkiem do godności Zmarłego. Ma ono miejsce począwszy od momentu eksportacji samego ciała, przygotowania do pochówku jak i finalizacji samej ceremonii. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości przygotowana jest całodobowa infolinia. Dzwoniąc pod wybrany numer można zlecić odbiór ciała jak i uzyskać odpowiedz na wszelakie nurtujące pytania, z zapewnieniem zachowania dyskrecji przez nasz personel. Zobacz więcej informacji na: http://roza24.pl/

„Wieloletnie doświadczenie „

O pełnym profesjonalizmie i jakości wykonywanych przez nas usług, świadczy fakt współpracy z gdyńskimi szpitalami w zakresie odbioru i transportu zmarłych oraz realizacji przewozów policyjnych dla Prokuratury Rejonowej w Gdyni. Będąc uhonorowanymi możliwością takiej współpracy mają Państwo pewność, że nasz zakład obdarzy Państwa takim samym profesjonalizmem w obliczy każdej, najmniejszej procedury mając nieustannie na uwadze aktualną sytuację i żałobę Rodziny Zmarłego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?