lustro foto

Wyjątkowa atrakcja na Twoją imprezę – fotolustro!

Z każdej dobrej imprezy warto mieć trwałą pamiątkę. Zdjęcia to doskonały sposób na uchwycenie i zatrzymanie wyjątkowych chwil na zawsze! Jeśli możemy pamiątki wykonać w niestandardowy sposób mamy zapewnioną dodatkową atrakcje. Fotolustro to właśnie to, czym można urozmaicić każdy event i imprezę, dostarczając gościom ekscytujących wrażeń.  

Fotolustro to nowoczesne narzędzie, posiadające ciekawe opcje, pozwalające osiągnąć efektowne zdjęcia. Jest ono dotykowe, ma wbudowany aparat o wysokiej rozdzielczości i wskazówki głosowe w dwóch językach – polskim i angielskim. Wykonuje zdjęcia w dwóch formatach, które są gotowe już w kilka sekund. Jednak to nie wszystko! Lustro posiada  również, tematyczne, kolorowe animacje wyświetlane na ekranie oraz zestaw imprezowych gadżetów. Te atrybuty nie tylko uatrakcyjniają zdjęcia i nadają im wesołego akcentu, ale również gwarantują uczestnikom imprezy doskonałą zabawę. Zatem, jeśli chodzi o nowoczesną i nietuzinkową atrakcje warto postawić na fotolustro. Warszawa, to miasto, w którym można wypożyczyć te magiczne zwierciadło z dostawą do docelowego miejsce.

foto lustro

Fotolustro sprawdza się na wszelakich imprezach tematycznych, karnawałowych, urodzinowych, a także eventach firmowych, czy też rodzinnych. Przede wszystkim jest  popularną atrakcją na weselach i studniówkach. Doskonale pozwala zintegrować się gościom, uatrakcyjniając im czas. Gwarantuje uzyskanie trwałej pamiątki w postaci oryginalnych, pozytywnych zdjęć, z których można skompletować księgę gości. Co, często okazuje się istotne, jest to nie tylko funkcjonalny gadżet. Warto zwrócić uwagę, że ten eksponat z funkcją robienia zdjęć, elegancko się prezentuje. Wysokiej jakości  tworzywo z jakiego powstało lustro i gustownie zdobiona rama, tworzą stylową całość. Dodatkowo rama lustra podświetlona jest ledowymi lampkami, nadając wyjątkowego, imprezowego nastroju. Zatem dzięki temu, że producenci zadbali o najmniejsze detale oraz nie naganną, elegancką prezentacje, fotolustro stanowi idealny element dekoracyjny aranżacji sali bankietowej lub innego miejsca imprezy. Zobacz szczegółowe informacje: https://www.magiczne-zwierciadlo.pl/fotolustro/

Fotolustro, jako produkt wielofunkcyjny, wysokiej jakości zdecydowanie wyprzedza tradycyjne fotobudki. Przede wszystkim jest wygodne i proste w użytkowaniu. Posiada nowoczesne rozwiązania, pozwalające uzyskać wyjątkowe efekty na zdjęciach. Chcąc zagwarantować gościom imprezy oryginalne, a zarazem nowoczesne atrakcje, za pomocą, których zyskają stałe wspomnienia, uchwycone na zdjęciach, warto postawiać na funkcjonalne fotolustro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?