materac-salsa-informacje

Materac Salsa z wierzchnią pianką termoelastyczną

Materace, które we wkładzie, a dokładniej precyzując, na wierzchu wkładu mają piankę termoelastyczną (jak na przykład materac Salsa Hilding) doskonale dostosowują się do ciała człowieka. Pianka termoelastyczna Visco w materacu wpływa na komfort użytkowania materaca. Podnosi jego jakość i klasę materaca. Pianka ta bowiem jest wykonana przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz wieloletnich doświadczeń. Piana termoelastyczna Visco optymalnie utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku ciała człowieka oraz pod wpływem emisji ciepła przez ciało człowieka. Gwarantuje to zdrowy sen i zrelaksowanie ludzkiego organizmu. Poprawia krążenie i wpływa na to, że człowiek rano wstaje wypoczęty.

Anatomiczne podparcie ciała we właściwej pozycji jest niezbędne do tego, aby zdrowo spać. Nasz organizm podczas snu musi wypocząć. To właśnie zapewnia piana termoelastyczna w materacu Salsa, produkcji firmy Hilding. Inwestycja w materac Salsa Hilding jest jednorazową inwestycją na wiele, wiele lat. Dobrze wydane pieniądze na materac są dobrą inwestycją we własne zdrowie i we własny komfort. Materac powinien być położony na stelażach elastycznych, najlepiej aby stelaż był gęsto żebrowany. Nie można zapomnieć, że dobrze dobrany stelaż pod materac jest bardzo istotna kwestią, zarówno dla żywotności materaca, jak i komfortu spania. Materace są dostępne w różnych wymiarach, w zalezośći od potrzeb – zarówno w wymiarach standardowych (jak na przykład 140×200, 160×200, czy też 180×200), jak i niestandardowych (materace wykonywane są na wymiar, zgodnie z potrzebami klienta). Przed dokonaniem zakupu materaca warto go przetestować, położyć się na nim, co możliwe jest między innymi w salonach firmowych z materacami, które sprzedają produkty firmy Hilding.

Czy pianki termoelastyczne oddychają?

Materac Salsa Hilding został wykonany z wysokiej jakości pian. Odpowiednia struktura otwartych mikro-porów pianki wpływa, że materac doskonale oddycha. Cyrkulacja powietrza jest zapewniona na właściwym poziomie. Odpowiednia wentylacja jest bardzo ważna, żeby materac utrzymać w higieniczności oraz stworzyć zdrowy mikroklimat snu. Dodatkowym atutem, który pozwoli utrzymać materac w odpowiedniej czystości, jest to, że pokrowiec materaca można ściągnąć i wyprać. Pianki użyte w czasie produkcji produkty są bardzo dobrej klasy. Dzięki temu materac też doskonale odprowadza wilgoć, dzięki temu we wkładzie materaca nie rozwijają się roztocza, czy bakterie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?