Armadio

Maty z kwarcu – charakterystyka

Podkład pod panele – konieczna ochrona

Podkład pod panele jest elementem koniecznym, jeśli chcemy, aby nasze nowo zakupione panele służyły nam jak najdłużej. Obecność podkładu pod panele znacznie wydłuża ich żywotność, zapobiega wchłanianiu się wilgoci w panele i stanowi ogólną ochronę, która sprawia, iż panele można eksploatować dłużej. Podkład powinien znajdować się pod każdymi panelami bez względu na ich rodzaj, ponieważ stanowi warstwę ochronną między nimi a surowym podłożem. Podkład pod panele powinien zostawić wybrany wraz z nimi w czasie zakupu, aby nie umknęło nam, że powinniśmy go nabyć. Jeśli zrezygnujemy z podkładu, zmniejszymy trwałość i wytrzymałość całej posadzki, która przy większych obciążeniach mogłaby nawet popękać.

ciche panele w salonie

Maty (podkłady) kwarcowe – wysoka jakość

Mata kwarcowa należy do jednych z najbardziej profesjonalnych mat na rynku. Poprawia akustykę podłogi o około 30 procent, co podnosi komfort przebywania w wyciszonym pomieszczeniu. Zdecydowanie najlepiej wycisza odgłosy kroków. Mata kwarcowa jest oporna na wysokie obciążenia oraz niezwykle prosta w montażu.

profesjonalny podklad pod panele

Szczególnie poleca się ją do układania pod panele laminowane, deski trójwarstwowe oraz w przypadku, gdy chcemy zainstalować ogrzewanie podłogowe wodne – maty kwarcowe bowiem odznaczają się świetnymi współczynnikami oporu cieplnego. Maty kwarcowe sklep Podlogi24.NET- tutaj możemy zakupić maty z kwarcu. Na stronie znajdziemy również  porównywarkę podkładów, która zestawia ze sobą parametry techniczne poszczególnych produktów, dzięki temu możemy szybko i sprawnie dopasować podkład do naszych warunków. Maty kwarcowe, czyli inaczej podkłady kwarcowe są wytrzymałe oraz odznaczają się wysoką gęstością, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w miejscach, w których podłoga jest nierówna i wymaga zniwelowania tychże nierówności. Maty kwarcowe zabezpieczają podłogę przed zniszczeniami i przedłużają jej żywotność.

White bedroom with double bed and sliding door wardrobe
Wyciszone panele w sypialni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?