White bedroom with double bed and sliding door wardrobe

Wnękowe szafy przesuwne sprawdzą się w każdym pomieszczeniu

Wnękowe szafy przesuwne wyróżniają się swoją pojemnością i uniwersalnością. Zmieścimy w nich wszystko, co tylko nam przyjdzie do głowy i nie będą to tylko ubrania. W przepastnej szafie swoje miejsce mogą znaleźć także: sprzęt sportowy, plecaki czy też walizki.

Strażnicy porządku

Meble te cechują się intuicyjnie rozplanowanym wnętrzem, w którym zawartość widać jak na dłoni, dzięki czemu bez problemu znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne, a utrzymanie porządku jest niesłychanie proste. Wiele modeli szaf przesuwnych zaopatrzonych jest dodatkowo w zewnętrzne szuflady, przychodzące w sukurs wszystkim, dla których ważny jest idealny ład, dzięki któremu nie będą tracić czasu na szukanie potrzebnych drobiazgów.

Armadio

Meble do każdego pomieszczenia

Szafy wnękowe doskonale sprawdzają się w każdym domu i mieszkaniu. Decydujemy się na nie zazwyczaj z myślą o wstawieniu ich przede wszystkim do sypialni albo do przedpokoju. Ogromny wybór dostępnych mebli pozwala jednak dobrać również takie, które będą odpowiednie do pokoju dziecięcego, czy też młodzieżowego, a nawet gościnnego. Wystarczy przemyśleć aranżację danego wnętrza i okaże się, że szafa przesuwna zarazem doda mu charakteru, jak i rewelacyjnie sprawdzi się w nim pod względem praktycznym, pomagając zaprowadzić porządek. Szczególnie warto rozważyć zakup szafy wnękowej, jeśli do zagospodarowania mamy małą przestrzeń, np. w kawalerce. Wybierając wersję z lustrem, zaoszczędzimy dodatkowo pieniądze oraz miejsce. Należy też pamiętać, że obecność lustra nadaje szafie lekkości i powiększa optycznie całą przestrzeń, co nie pozostaje bez znaczenia w przypadku niedużych pomieszczeń. Oprócz znacznej pojemności, równoważną zaletą tych mebli jest system przesuwanych drzwi. Mechanizm działa w nich lekko, a otwarta szafa nie zajmuje dodatkowej przestrzeni, dzięki czemu mamy większą swobodę w urządzaniu pomieszczenia.

Urządź się pięknie i wygodnie

Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie https://www.wikimeble.pl/SZAFY znajdują się szafy utrzymane w stylu klasycznym, zaopatrzone w eleganckie okucia i uchwyty, a także wersje pasujące do pomieszczeń urządzonych w sposób nowoczesny oraz minimalistyczny, wyróżniające się prostotą form. W zależności od naszych potrzeb i gustu możemy wybrać wersję z lustrem po jednej stronie drzwi albo dwustronnym. Jeśli do różnorodności szaf przesuwnych pod względem ich funkcjonalności i stylu dodamy jeszcze bogactwo kolorystyki, od białego, przez odcienie dębu aż po czarny, okaże się, że bez problemu znajdziemy właśnie taki model, która współgrając z pozostałym wyposażeniem danego pomieszczenia, stanowić będzie jego niezbędny element.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?