twilight-532720_1280

Agregat prądotwórczy generator KALTMANN K-AK2500 PRO

Wybierasz się na biwak lub kemping? Jeśli tak, pomyśl o zaopatrzeniu się w agregat prądotwórczy KALTMANN K-AK2500 PRO. Dzięki niemu będziesz w stanie zapewnić sobie szereg przydatnych rzeczy, które nie byłyby osiągalne bez zaopatrzenia w prąd. KALTMANN K-AK2500 PRO cechuje się wysoką jakością wykonania, długim okresem eksploatacji oraz konkurencyjną ceną. Przede wszystkim jednak, zapewnia bardzo niskie natężenie emitowanego hałasu, co na biwaku lub kempingu odgrywa bardzo ważną rolę – nie chcemy przecież zagłuszać sobie błogiej ciszy.

cdaa531e9328be5e3abbacc87c915d9c

Kwestia techniczna

O odpowiednie warunki na biwaku lub kempingu dbają oczywiście elementy techniczne agregatora prądotwórczego KALTMANN K-AK2500 PRO. Sprawiają one, że agregat zapewnia odpowiednie warunki w postaci bardzo niskiego stężenia hałasu, który to potrafi bardzo mocno przeszkodzić podczas odpoczynku na biwaku lub kempingu – jak napisaliśmy wyżej, błoga cisza jest przecież w takich sytuacjach najważniejsza, bo to właśnie dla niej decydujemy się na tego typu wypoczynek. Ważnym elementem jest również łatwa obsługa, która pozwala na bezproblemowe uruchomienie oraz wyłączenie agregatora. Jest to oczywiście duża zaleta, ponieważ znajdując się na biwaku lub kempingu trudno zazwyczaj o znajdującego się w pobliżu technika specjalizującego się w tego typu urządzeniach.

yturt

Z tego też względu warto wspomnieć o elementach, które składają się na wysoką funkcjonalność generator prądu KALTMANN K-AK2500 PRO. Zacznijmy od najważniejszej części, czyli silnika – jest to silnik 1-cylindrowy, 4-suwowy OHW25o, a jego paliwo stanowi benzyna bezołowiowa. Zbiornik paliwa wynosi 12 litrów i jest wyposażony w specjalny wskaźnik poziomu benzyny. Również zbiornik oleju o pojemności 0,6 litrów posiada czujnik mający oczywiście na celu pomiar poziomu oleju. Silnik spala 1,6 l/h. Moc znamionowa wynosi 2000 W, z kolei moc maksymalna to 2200 W. Agregat wyposażony jest w woltomierz oraz bezpiecznik przeciążeniowy. W agregacie zamontowany jest również regulator napięcia AVR ELECTRONICS oraz dwa gniazda 230 V. Okres gwarancyjny wynosi 2 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?