stylistka tatiana

Stylistka Tatiana Szczęch – warsztaty stylu

Nie jeden z nas zastanawiał się nad swoim wyglądem czy aby na pewno ubiera się prawidłowo do zajmowanego stanowiska, wykonywanego zawodu. Jak wiemy w relacjach między ludzkich bardzo ważne jest pierwsze wrażenie, które tworzymy na podstawie naszego zachowania oraz wyglądu.  Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet i mężczyzn stylistka Tatiana Szczęch organizuje warsztaty stylu podczas, których uczy i przekazuje wskazówki na temat sztuki modnego ubioru.

Warsztaty stylu – dlaczego warto skorzystać?

Wszystkie szkolenia są poprzedzone wcześniejszą analizą potrzeb klienta. Dzięki czemu możliwe jest przygotowanie indywidualnego programu.

Tematyka szkoleń

  • elementy kreowania wizerunku osób,
  • psychologia kolorów,
  • charakterystyka makijażu służbowego,
  • kreowanie wizerunku profesjonalnego,
  • zasady dress code,
  • oceny stylizacji
  • cechy dobrego stylu
  • etykieta biznesu.

Warsztaty stylu organizowane są w kameralnej i miłej atmosferze w prywatnym studio w Gliwicach. Podczas zajęć przekazywana jest fachowa wiedza wsparta ćwiczeniami warsztatowymi. Uczestnicy spotkań mogą pogłębiać wiedzę oraz rozwijać umiejętność ubierania się ze stylem.

tatiana

Tworzenie wizerunku tyczy każdego obszaru życia i oczekuje sporego doświadczenia z szerokości dobrych manier, kultury, retoryki, ale również z wizażu, stylizacji. Nasza prezencja decyduje nie tylko o tym, jak postrzegamy sami siebie, ale przede wszystkim o tym, jak odbierają nas inne osoby. Image budowany cierpliwie i pod okiem profesjonalistki, może stać się Twoim przyjacielem w realizacji celów zawodowych i biznesowej kariery.

Zanim zaczniemy współpracę, zapraszam Cię na wstępne spotkanie, podczas którego poznamy się wzajemnie. Jest to ważne dla dwóch stron. Tobie daje poczucie bezpieczeństwa, i dowiesz się, w jakie ręce trafisz. A ja poznaję osobę – jej  potrzeby, sposób mówienia, oczekiwania, zachowanie, temperament, a nie idziemy od razu do kolorów lub proporcji Twojego ciała. To zwiększa szansę na zrobienie profesjonalnego wizerunku.

Tatiana Szczęch

Stylistka, doradca wizerunkowy

http://tatianaszczech.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?