wino w skrzynce

Prezent dla degustatora

Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się tuż przed wyjściem z domu co przyniesiesz ze sobą na imieniny, albo parapetówkę. Butelka wódki owinięta w papier już dawno stała się reliktem przeszłości, a kwiaty nie zawsze są mile widziane, zwłaszcza przez mężczyzn. Butelka wina to prezent elegancki i gustowny, a do tego dostępny niemal w każdym sklepie. Tylko znacznie gorzej prezentuje się butelka nawet najlepszego wina opakowana w kolorową torebeczkę. Rozwiązaniem może okazać się drewniana skrzynka na wino.

 Skrzynki na wino to świetny pomysł nie tylko na podarunek, ale także sposób przechowywania wina w domu. Wyobraź sobie reakcję znajomych, których raczysz butelką wina wyciągniętą z drewnianej skrzynki. Ja sam stałem się niedawno świadkiem takiej prezentacji i od tej pory pomysł z chowaniem wina do skrzynek wydaje mi się świetnie trafiony.

wino prezentem

 Przeszukując internet, natrafiłem na stronę skrzynkadowina.pl, która proponuje szeroką ofertę różnego rodzaju skrzynek do wina. Można tu znaleźć skrzynki z drewna sosnowego, zamykane od góry jak piórnik, do których schowamy od jednej do trzech butelek wina. Są skrzynie w formie kuferka z metalowym zamknięciem, w rozmaitych wariantach. Firma oferuje również bejcowanie skrzynek, aby nadać im interesujący klienta kolor. Istnieje także możliwość zamówienia specjalny wycięć w pudełkach, tak, żeby etykieta na butelce była widoczna bez wyjmowania wina ze skrzynki. Do tego dochodzi cała gama wzorów, którymi można ozdobić skrzynię dzięki metodzie grawerki laserowej. Na stronie znajduje się także oferta na skrzynki, których wnętrze podzielone jest w taki sposób, aby można było mieścić w niej inną zawartość.

skrzynki

 Oferta ze strony skrzynkadowina.pl powinna zadowolić niejednego pasjonata winiarstwa, a  skrzynki z tej oferty będą pasowały do każdego wnętrza. Ubierając nawet średniej jakości wino w wymyślną skrzynkę, bez wątpienia uda Ci się zrobić duże wrażenie na obdarowywanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?