meskie boxerki

Czynniki wpływające na obniżenie płodności wśród panów

Jednym z największych problemów wielu małżeństw i związków partnerskich jest niemożność doczekania się własnego potomka. Dla wielu osób współcześnie żyjących, spłodzenie dziecka okazuje się nie lata wyzwaniem. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele. Według lekarzy głównym powodem znacznego obniżenia płodności wśród dzisiejszego społeczeństwa jest stres i prowadzenie niezdrowego tryby życia. Ciągła pogoń za pieniędzmi i pośpiech, niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie. Jeśli więc zależy nam na tym aby doczekać się własnego dziecka warto zastosować się do kilku zasad. 

Punktem wyjścia jednak powinno być sprawdzenie czy partnerka nie posiada jakichkolwiek zmian chorobowych, które mogą powodować trudności z zajściem w ciążę. Często występującą przypadłością uniemożliwiającą zapłodnienie jest niedoczynność tarczycy. Jeśli taka choroba zostanie wykryta, konieczne stanie się odwiedzenie endokrynologa i leczenie hormonami.

Co lepsze slipki czy bokserki?

W przypadku jednak, gdy ze zdrowiem kobiety wszystko jest w porządku warto przyjrzeć się partnerowi. Najczęściej wykonywanym badaniem jest analiza nasienia. Pomaga ono sprawdzić ilość i żywotność plemników. Niestety w obecnych czasach problem z płodnością w większości przypadków leży właśnie po stronie panów. Stres, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, a nawet noszenie obcisłych slipków może doprowadzić do obniżenia liczby plemników i sprawić, że staną się mnie mniej ruchliwe, a przez to niezdolne do zapłodnienia komórki jajowej. W takim przypadku jedynym, skutecznym rozwiązaniem jest zmiana trybu życia. Aby poprawić formę plemników należy odrzucić używki i postawić na bokserki męskie z wysokogatunkowej bawełny. Bielizna wykonana z naturalnych składników pozwala skórze oddychać, a przez to zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się jąder, co wpływa na poprawę płodności. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą luźne bokserki od obcisłych slipków. Dobrym rozwiązaniem jest również podjęcie aktywności fizycznej. Godny polecenia jest zwłaszcza basen.

meskie boxerki

Stosowanie się do tych kilku zasad w połączeniu ze zdrowym odżywianiem bardzo często przynosi zaskakująco dobre rezultaty. Wiele par starających się o potomka, które zmieniło swój styl życia, w niedługim czasie cieszyło się radosną informacją o ciąży. Warto więc spróbować. Stracić można niewiele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?