wybor fotografa slubnego

Taka budka do robienia fotek

Robienie sobie samodzielnie fotek, nazywane jest jako selfie, a służą one do chwalenia się na portalach społecznościowych, tym co się aktualnie robi, gdzie się przebywa, a także jak się akurat wygląda. Budki do robienia zdjęć, to takie nowoczesne urządzenia, które pozwalają na ustawianie się do nich, z nieco ładniejszą fryzurą, albo dodatkowymi gadżetami, które mają za zadanie pomóc stworzyć sobie nieco innowacyjne fotografie. Są one także tak wytwarzanie, żeby możliwe było stworzenie czegoś w rodzaju krótkiej historyjki, za pomocą kilku następujących po sobie migawek, to są tak zwane animacje, albo gify.

fotobudka

Zabawa weselna

To taka tradycje, że kiedy odbywają się uroczystości zaślubin, czyli mówiąc nieco jaśniej – ślub, to organizowane jest także wesele, mające na celu spowodowanie lepszych nastrojów dla całej rodziny oraz dla bliskich znajomych, czy też od wielu lat zaprzyjaźnionych nam osób. Na takich weselnych zabawach zaproszenie bywają także tak zwani wodzireje, którzy prowadzą całą uroczystość w taki sposób, żeby goście włączali się do zabawy. Organizowane konkursy, mają za zadanie sprawić, aby zbierane dla Młodej Pary były rożne dodatkowe datki, na ich przyszłe życie oraz planowane wydatki. Bywa, że w czasie konkursów rozdawane są nagrody, w postaci różnych, śmiesznych gadżetów oraz zakupionych przed ślubem produktów o wysokim procencie, przeznaczonych do spożycia.

 aerial-view-of-vintage-camera-on-table

A może na urodziny?

Poza samymi, nieco większymi imprezami typu wesela, coraz częściej organizowane są także urodzinowe przyjęcia, które bywają skierowane do kilkunastu, albo kilkudziesięciu osób. Na takie imprezy także zaprasza się czasem zaprzyjaźnionych wodzirejów, ale także organizuje możliwość zrobienia sobie niezapomnianych fotografii. Niektóre z nich to seflie robione z solenizantem, czyli osobą obchodzącą urodziny, ale także w ostatnim czasie sprowadzana jest na nie fotobudka na imprezę. Za jej pomocą, można zrobić sobie więcej niż jedno fajne zdjęcie, a także sporo wygłupów może towarzyszyć robieniu sobie, tego rodzaju sesji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?