wedding-woman-hair

Ślub – najpiękniejszy dzień

Na każdego przyjdzie pora, człowiek musi dorosnąć do decyzji o zamążpójściu. Musi być pewny swoich uczuć, a także swojej ukochanej, wyrażać chęć spędzenia życia z tą osobą. Jeśli dojdziemy do wniosku, że jest to osoba, na którą całe życie czekaliśmy, możemy myśleć o ślubie i weselu. Pierwszą, kluczową decyzją jest wybór dnia ceremonii. Po konsultacji z partnerem i księdzem, podejmujemy ostateczną decyzję. Od tego momentu zaczynają się właściwe przygotowania, bo mamy już termin ślubu i możemy każdą sprawę i usługę rezerwować na naszą datę. Druga najważniejsza sprawa, to przyjęcie ślubne dla gości, które wyprawiamy w lokalu, który nam się spodoba. A gdy mamy duży wybór, a pewnie w naszej okolicy jest mnóstwo domów weselnych, więc decyzja będzie utrudniona. Ale mając swoją wizję tego miejsca, oczekiwania i wymagania, poradzimy sobie wyśmienicie nawet z tym. Pozostaje na wybrać orkiestrę, bądź zespół, oraz fotografa ślubnego, ale o tym już w następnym akapicie. Rada dla wszystkich, by nie spieszyć się z żadną decyzją, nerwy nie są dobrymi doradcami.

Przedślubne rozterki

Pierwsze, co nam przychodzi, do głowy, gdy myślimy ŚLUB, to masa obowiązków, załatwiania. biegania. stresów i nerwów. Jednak jeśli przyłożymy się do tematu, ułożymy dobry harmonogram działań, nie straszna nam żadna organizacja. Dobry plan powinien zawierać wszelkie niezbędne w tym czasie informacje. Myślę tu o namiarach na osoby, które są godne uwagi, a także kolejne kroki na drodze do sukcesu, czyli zorganizowania wspaniałego ślubu i wesela. Będzie on wspaniały tylko wtedy, gdy przygotowany będzie według naszej myśli, pomysłu i wizji. Gdy pozwolimy na ingerencje osób trzecich, którzy mają odmienny gust od nas, w najważniejszym dniu naszego życia, będziemy czuć się obco i nieswojo. Nie możemy więc dopuścić do takiej sytuacji, to od nas zależy jak ta uroczystość będzie wyglądała. Ponadto ważna jest chronologia każdej planowanej decyzji, nie możemy zacząć od końca, bo to psuje nasz rytm, każdy krok ma swój czas.

businessmen-in-colorful-socks

Fotografia ślubna

Temat, który jest mi bardzo bliski, z uwagi, że niedawno wychodziłam za mąż i tej kwestii poświęciłam sporo czasu. Zdawałam sobie sprawę, że dobry fotograf to połowa sukcesu, stąd na poszukiwania udałam się w czeluście Internetu. Bardzo mi pomogła wyszukiwarka Google, która po wpisaniu frazy, która nas ciekawiła, a było to hasło „fotografia ślubna Kielce„, wykonywała za nas całą pracę i przeszukiwała Internet pod kątem fotografii ślubnej. Otrzymywaliśmy samych najlepszych fachowców, namiary na ich, ich oferty, cenniki, słowem, wszystko, czego potrzeba do podjęcia decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?