lviv-660587_1280

Jesień na Ukrainie

Jesienne liście, pełne różnych odcieni czerwieni, żółci, a także brązów, to krajobraz nie tylko w Polsce, ale także na Ukrainie, gdzie klimat, jest dość podobny do naszego. W czasie jesiennej aury, także jak u nas pada tam więcej deszczu, a niekiedy robi się dość zimno. Taka jesienna plucha, ma jednak także swoje uroki, krajobraz parku wygląda nieco bardziej malowniczo, a to doskonała sceneria do robienia zdjęć, także portretowych. Obsypane alejki w znajdujących się na Ukrainie parkach, stanowić mogą ciekawą scenerię na popołudniowe spacery. Należy jednak zawsze uważać, na śliskie nawierzchnie, bo także liście mogą spowodować, że kostkę można skręcić, albo upaść.

No i rzecz jasna, kiedy jest zbyt zimno, albo mocniej pada, to jednak czas spaceru lepiej jest trochę sobie skrócić, bo po co zamiast potem zwiedzać kolejne miejsca walczyć z przeziębieniem, o które przecież jesienią, nie jest tak trudno. Nawet będąc za granicą, a także zwiedzając okolice Ukrainy, nie wolno zapominać że należy o tej porze roku ubierać się nieco cieplej, to znaczy mówiąc po naszemu „na cebulkę”, po to żeby znacznie mniej się wychłodzić, a dzięki temu także znacznie lepiej magazynować własne ciepło.

11643386466_e55e09e0e1_h

Rozrywka w jesienne dni na Ukrainie

Kiedy już naprawdę nie ma innej możliwości, niż spędzanie czasu w hotelu, albo pensjonacie, to można doskonale spędzić ten czas na grze w gry zespołowe, a takich na całym świecie nie brakuje. Tak jak wszędzie znajdzie się grupa zapalonych miłośników piłkarzyków, albo gry w tenisa stołowego. Jednak, podobnie jak na całym świecie, głównie piłka nożna dominuje, jako sport niosący ze sobą takie, ogromne emocje. Znani sportowcy z Ukrainy, osiągnęli najwięcej medali w dziedzinach sportowych związanych z lekkoatletyką, a to zapewne z powodu ciekawego ukształtowania terenu całego, tego kraju. Można tam znaleźć coś dla miłośników mórz i dla miłośników terenów górskich. Dzięki temu warunki do trenowania są znakomite, a kategorię i poziom trudności można sobie wybrać od najłagodniejszego, aż po ekstremalne ćwiczenia, na przykład w górach albo w czasie wycieczki na Ukrainę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?